Rūpindamiesi Jūsų sveikata Anykščių rajono neįgaliųjų draugija siūlo išbandyti naujausius technikos pasiekimus.

Siekdami patenkinti biologinio atsinaujinimo ir reabilitacijos poreikius, pristatome profesionalų prietaisą-

MASAŽINĮ NEFRITO GULTĄ.

Nefrito gultas

suteikia galimybę

atgauti sveikatą bei

gerą savijautą.

Įrenginys atlieka tokias funkcijas:

  • MASAŽĄ-vieną iš gydymo metodų. Tai manualinių procedūrų rinkinys, veikiantis ląsteles ir kūno organus. Masažasmažina nervų įtampą, atpalaiduoja sąnarius, raumenis, gydo galvos skausmus, suaktyvina limfos ir kraujo apytaką.

 

  • CHIROPRAKTIKA-manualinė terapija padeda diagnozuoti ir gydyti kaulų sistemos, sąnarių ir raumenų ligas.

 

  • AKUPRESŪRA-taškinis masažas.Naudojama meridianuose esančių energetinių taškų masažą ir paspaudimus stimuliuojama organizmo energetinė sistema, gerinama kraujo apytaka. Ji veiksminga alergijoms, migrenoms, uždegimams ir daug kitų ligų gydyti.

 

  • TERMOPUNKTŪRA-kai naudojama šiluma, veikiamos svarbios kūno vietos. Procedūros rekomenduojamos žarnyno veiklos sutrikimams šalinti, esant skrandžio, sąnarių skausmams, nemigai gydyti. Didina organizmo gynybines jėgas.

 

  • INFRORAUDONASIS SPINDULIAVIMAS. Gerina medžiagų apykaitą, mažina raumenų įtampą, malšina skausmą,greitina gyjimą,šalina toksinus iš organizmo. Šis spinduliavimas gali būti naudojamas ausų, nosies, gerklės ligų terapijai.MASAŽO KRĖSLAS "AMBASADOR"


Nugaros atraminės dalies viduje yra per visą nugarą judantis masažo mechanizmas. Jis veikia automatiškai keturiais rėžimais nuo kaklo iki liemens, taip pat masažuojamos šlaunys bei blauzdos. Mygtukų pagalba galima sustabdyti masažo mechanizmą bet kurioje vietoje.

 

MEDAUS MASAŽAS

Gydomosios medaus savybės žinomos jau seniai. Žymus senovės medikas ir mokslininkas Klaudijus Galenas siūlė medų naudoti kaip pagrindinę įvairių vaistų sudedamąją dalį, nes meduje yra visų žinomų mikroelementų, jis pagal sudėtį panašus į žmogaus kraujo plazmą.

Medaus masažas yra refleksoterapijos atmaina. Medaus ir masažo derinys padeda išlaikyti gerą sveikatą stresų ir perkrovų metu. Šio masažo tikslas - energetinių kanalų valymas, pagalba esant stuburo bei sąnarių sutrikimams gydyti. Masažas padeda jaustis aktyviems, fiziškai sustiprėjusiems. Ypač tinka šaltuoju metų laiku, kaip profilaktinė priemonė prieš plaučių ligas, bronchitą, norint sustiprinti imuninę sistemą.

Masažas atliekamas kelionės technikomis - plekšnojant ir aktyviai bei stipriai glostant, taip pat tempimo judesiais. Masažuojant ant kūno tepamas ir įtrinamas šiltas medus. Po to karštais rankšluoščiais uždengiamas kūnas, padeda giliau patekti maistingosioms medžiagoms. Gilūs masažuotojo judesiai ir medaus tąsumas suaktyvina kraujotaką.

Šis masažas garantuoja atsipalaidavimą, puikiai veikia odą, šalina nuovargį, teikia lengvumo ir gaivumo pojūtį.

Telefonas pasiteirauti: 861524559

Bendradarbiaujant su Anykščių baseinu Bangonis vyksta užsiėmimai baseine, kuris pritaikytas neįgaliesiems. Užsiėmimai baseine neįgaliesiems stiprina fizines jėgas, leidžia pasidžiaugti buvimu kartu, padeda atgauti pasitikėjimą savo jėgomis, stiprina optimistišką požiūrį į gyvenimą, didina savarankiškumą. Užsiėmimai baseine vyksta dalyvaujant kvalifikuotiems treneriams.

DSCN6299
DSCN6299
DSCN6301
DSCN6303
DSCN6306
DSCN6307
DSCN6308
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
<<  Birželis 2024  >>
 Pi  An  Tr  Ke  Pe  Še  Se 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930